субота, 2 грудня 2017 р.

Знаємо більше – переможемо швидше. Світ проти ВІЛ-СНІДу».

 

З виявленням цієї хвороби її почали називати чумою XX століття, але сьогодні вона все так само продовжує залишатися найнебезпечнішою для людства. На жаль, вченим досі не вдалося знайти лікування, яке здатне позбавити людину від СНІДу. І хоч про небезпеку СНІДу та шляхи зараження ним сьогодні знає вже кожен школяр, хвороба, як і раніше продовжує заковтувати своєю ненаситною пащею мільйони людей.Тому з метою поглиблення знань про синдром імунодефіциту та засоби захисту від нього, бібліотекарем було проведено Brainstorming «Знаємо більше – переможемо швидше. Світ проти ВІЛ-СНІДу».
Штурмуючи свої знання з даної глобальної проблеми усього людства, юнацтво активно вступало в діалог, висловлюючи свої думки щодо шляхів передачі і запобіганню зараженню, а також про сучасну методику лікування СНІДу.
Щоб підтримати ВІл-позитивних і показати свою солідарність з ними до заходу долучилась керівник мистецьких гуртків місцевого навчального закладу Доценко А. М. і разом з юнацтвом намалювали умовне дерево із стрічок солідарності Віл-інфікованих, адже саме дерево є символ життя і його продовженням. А з виготовлених символічних червоних стрічок, ми створили коло єдності, яким показали, що ВІЛ-інфікований - не самотній! .
Складно повірити, що про СНІД ми дізналися лише 30 років тому що вже за цей час, синдром набутого імунного дефіциту перейшов від невідомої хвороби до світової кризи і забрав більше 30 мільйонів життів. Незважаючи на прогрес, СНІД продовжує вбивати щорічно людей у світі.... Саме тому, не зайвим було ще раз нагадати підліткам, що треба бути пильними, щоб прожити довге і світле життя.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
                                      
                                      

Немає коментарів:

Дописати коментар